Spouštíme školní podcast! V pilotním díle s ředitelkou Markétou probíráme zákulisí školy a další témata.
- před 5 dny
- Minut čtení: 1
Máme pro vás skvělou novinku! Spouštíme nový školní #ITGpodcast, který vás vtáhne přímo do centra dění našeho gymnázia. V našem novém projektu vás čekají inspirativní rozhovory, jedinečný pohled do chodu naší školy a spousta zajímavých témat, která aktuálně hýbou ITG. K mikrofonu si budeme pravidelně zvát zajímavé hosty z řad vedení, učitelů i samotných studentů a také další hosty.
Na co se těšit v první epizodě?
Pozvání do úplně prvního dílu přijala naše ředitelka a zřizovatelka ITG Markéta Fibigerová. V uvolněném rozhovoru jsme společně probrali nejen to, co se událo, ale i to, co nás čeká.
Během podcastu jsme se zaměřili na tato témata:
Ohlédnutí za uplynulým školním rokem
Úspěchy v IT soutěžích
Změny na půdě školy
Vize pro příští rok
Pilotní díl má 20 minut – ideální délka na cestu do školy, pauzu mezi hodinami nebo odpolední relax.
Buďte u toho s námi!
Nenechte si ujít premiéru! Podpořte náš nový projekt, dejte odběr na našem YouTube a Spotify kanále a buďte mezi prvními, kdo si náš #ITGpodcast poslechne.


Komentáře